Fabryczna ART

Archiwum dla Pokazy

VADER: studio report #6

I to już ostatnia cześć raportów z nagrywania najnowszej płyty Vader pod tytułem „Welcome to the Morbid Reich”. Faza ostateczna to oczywiście miks i mastering. A jak wiadomo efekt końcowy musi kopać… będzie kopać :)

Więcej…

„Evangelia nova” na DVD Behemoth!

5 listopada 2010 r. nakładem Mystic Production (Polska) oraz Nuclear Blast (reszta Świata) na rynku pojawiło się nowe DVD Behemoth „Evangelia Heretika”.
Poza koncertami z Paryżą oraz Warszawy na tym wydawnictwie wylądowal także nasz filmEvangelia Nova„!!!
„Evangelia nova” to 57 minutowy film dokumentalny z trasy Behemoth po Polsce 2009 r.
Jest krew, siara i duża dawka R’n’R.

Więcej…

Mały Pagórek dla „Nostress” na Filmowej Górze 2010

Miło nam poinformować, że z 6 edycji festiwalu w Zielonej Górze, nasz film dokumentalny „Nostress” został wyróżniony nagrodą „Mały Pagórek” w kategorii „Granie na ekranie”. W jury zasiadły takie osobistości jak Krzysztof Zanussi, Andrzej Wolf, Tomasz Raczek i Bartosz Gajek.

„At Oglog” i „Nostress” na festiwalu w Nowej Soli

Jest nam miło poinformować, że dwa nasze filmy zostały zakwalifikowane do konkursu głównego 2. Solanin – Film Festiwal. Impreza odbędzie się między 22 a 25 lipca tego roku w Nowej Soli. Organizatorzy wybrali 25 filmów, a pełna lista znajduje się pod tym adresem. W Jury festiwalu zasiądą Jacek Braciak, Arkadiusz Jakubik, Bodo Cox oraz Magdalena Różdżka.

Fabryczna ART na Nocy Kultury

Noc Kultury to bezprecedensowe wydarzenie kulturalne Lublina, w którym tym razem maczamy swoje palce. Wspólnie z kolegami z Kinoteatr Projekt zapraszamy na projekcje filmów w Plenerowym Kinie stworzonym specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Projekcje odbędą się na Skwerze przy ulicy Zielonej 5 (zobacz na mapie). A oto wszystkie filmy, jakie zostaną wyemitowane:

Więcej…

„At Oglog” zakwalifikowany!

Jest nam bardzo miło podzielić się tą wiadomością z Wami. Film „At Oglog” został zakwalikowany do Konkursu Kina Niezależnego na 35. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Lista filmów uczestniczących w konkursie znajduje się pod tym adresem.

Gdy tylko pojawi się szczegółowy harmonogram pokazów niezwłocznie o tym poinformujemy. Zatem do zobaczenia nad morzem w dniach 24-29 maja 2010.

Więcej…

Data i miejsce premiery „At Oglog” już znana!

Jednak na samym początku pragniemy najmocniej Was wszystkich przeprosić. Za co? Między innymi za to, że strona wygląda na martwą. Spowodowane to jest natłokiem spraw zarówno zawodowych jak i prywatnych. Dużo się dzieje, naprawdę! Paradoksalnie brak aktualizacji jest tu pozytywny. Równolegle trwają też prace nad nową wersją Naszej witryny, i mam nadzieję, że już niedługo ujrzy ona światło dzienne. Ale do rzeczy…

Więcej…

Pokaz filmu o Happysad

Zapraszamy na pokaz dokumentalnego filmu muzycznego p.t. „Nostress” o zespole Happysad. Pokaz odbędzie się 4 kwietnia (sobota) o godz. 19:00 w ACK Chatka Żaka. Zapraszamy

Fabryczna ART na „Rzeszów In Plus”

Podczas trwającego w Rzeszowie festiwalu „Rzeszów In Plus” zaprezentowany zostanie nasz dorobek „filmowy”. Zaplanowane jest spotkanie z nami. Pojawi się także grupa Ignition Studios z Krakowa.

gdzie: Rynek miejski w Rzeszowie.
kiedy: 31.08.2007 r. (piątek)
start: godz. 20:00

Zapraszamy wszyskich chętnych.

Wyjazdy, festiwale, 13 Przystanek Woodstock

Lo-To-No Budget Filmmaking czyli warsztaty dla niezależnych filmowców i producentów we Wrocławiu już za nami. Fabryczną ART reprezentował Krzysiek potocznie zwany Krisem van der Wittkensem. Podobno było bardzo sympatycznie, miło i strasznie daleko od Poniatowej.

Więcej…