Fabryczna ART

Archiwum dla Projekty

VADER: studio report #6

I to już ostatnia cześć raportów z nagrywania najnowszej płyty Vader pod tytułem „Welcome to the Morbid Reich”. Faza ostateczna to oczywiście miks i mastering. A jak wiadomo efekt końcowy musi kopać… będzie kopać :)

Więcej…

VADER: studio report #5

Co już mieliśmy? Bębny, gitary, bas… brakuje wokalu. Tzn. już nie brakuje, bo piąta odsłona raportu ze studia Vader jest już dostepna. Nic tylko oglądać i oglądać.

Więcej…

VADER: studio report #4

Piękna wiosna, super słońce aż się nie chce siedzieć w domu. A tym bardziej w studio nagrań. Ale chłopaki nie próżnują. Peter zabrał się za bas. Jak to wyglądało? Film jest w tej wiadomości.


Więcej…

VADER: studio report #3

Pomimo długiego weekendu nie ma próżni. „Welcome to the Morbid Reich” to coś, co nadchodzi wielkimi krokami. Kolejny etap przygotowań to kolejny raport. Oczywiście możecie obejrzeć to świeże video w tym linku. Tak, dokładnie w tym :)

Więcej…

VADER: studio report #2

Zgodnie z obietnicami mamy tego więcej! Druga sesja ze studia została przez nas podglądnięta a efekt jest taki jak na tym filmie. Cóż… to w dalszym ciągu nie jest koniec ;)

Więcej…

Fabryczna istnieje! Nadchodzi Vader!

No tak. Długo, dłuuugo nic. Oczywiście nie do końca. Kto jest bardziej wtajemniczony ten wie, że Fabryka nie umarła tylko prężnie działa (na różnych polach). Warto doczytać tego newsa do końca, bo zawiera on w sobie pewien fajny klip. Ale jaki spytacie?

Więcej…

Zwiastun nowego wydawnictwa Behemoth

Od dwóch dni w sieci na oficjalnym kanale youtube Behemoth obejrzeć można zwiastun nowego wydawnictwa zespołu pt. „Evangelia Heretica”. Otóż dlaczego o tym wspominamy? Dlatego, że zawierać ono będzie nasz nowy dokument muzyczny! Więcej opisuje oficjalne info ze strony Behemoth:

Więcej…

Złoto dla DVD Happysad!!!

Jak donosi wydawca Mystic Productions, pierwsze DVD zespołu Happysad, na którym znalazł się także nasz film p.t.”Nostress” okrył się złotem w pierwszym dniu sprzedaży!!!!

Fabryczna ART, Happysad oraz Mystic Production!!!

24 listopada 2008 roku, nakładem Mystic Productions do sklepów trafi pierwsze DVD zespołu Happysad zatytułowane „Na żywo w studio„. To dwupłytowe wydawnictwo, na płycie o numerze 2 zawierać będzie nasz film o Happysad – „Nostress„. Jest to nasz drugi, po „Chasing the Acids – W pogoni za Acid Drinkers, muzyczny film dokumentalny. Spędziliśmy z zespołem naprawdę sporo czasu, byliśmy razem na trzech trasach koncertowych, w jednym busie przejechalismy i przegadaliśmy sporo kilometrów.

 

Więcej…

Wywiad z Vader oraz „Projektor”

Zapraszamy do działu projekty, gdzie możecie obejrzeć nasze dwie nowe produkcje:

1) Peter (Vader) & Paweł Frelik w Akademickim Radiu Centrum – pojawiliśmy się u Marka Ziemby, naszego zaprzyjaźnionego radiowca, podczas audycji „Tlenek węgla” której gośćmi byli wcześniej wymienione osobistości. I tak oto powstało video do audycji radiowej.

2) Projektor – Wolontariat studenckispot promocyjny dla programu realizowanego przez stowarzyszenie KLANZA.