Fabryczna ART

Klip Totentanz tuż tuż oraz I Lubelska Gala Filmu Niezależnego

No to znowu my. Ponad dwa miesiące nieobecności w tym dziale więc mus jest coś napisać. A więc tak:

1) Klip do utworu „Całkiem sam” tarnowskiego TOTENTANZ już praktycznie zmontowany. Aktualnie pracujemy nad postprodukcją. Nakładmy filtry, generujemy efekty, tuszujemy krosty… (fota). W ostatnim tygodniu mieliśmy dość bliski i częsty kontakt z Totenami(głównie z Erikiem) co zaowocowało zakończeniem fazy montażu. Jako przystawka – wywiad z kapelą do obejrzenia na: google video, youtube lub metacafe.


2) 22 marca bierzemy udział w I Lubelskiej Gali Filmu Niezależnego (CK w Lublinie, ul. Peowiaków 12 godz. 18:00). Zaprezentujemy tam nasz film 0,5. O gali dowiedzieliśmy się dzisiaj, nowego filmu nie zmontowaliśmy, CHASING za długie więc drogą eliminacji zostało „0,5″ :D

3) Na dniach zabieramy się do montowania ANNY. Festiwale uciekają a z tym i nagrody :). Film powstał w oparciu o scenariusz mojego kumpla ze studiów Maćka TSAL’a Laskowskiego a sam scenariusz został napisany chyba w 2003 r. w oparciu o bujne życie TSAL’a… chyba.

Poza tym gala OFFskarowa 22 kwietnia w warszawskiej „Kinotece”. Nasz nominowany CHASING do darmowego obejrzenia 18 kwietnia także w „Kinotece”. Przypominam, że nominowani jesteśmy w kategorii: najlpeszy dokument.

Keep rockin’ !!!

Dodaj komentarz

komentarzy