Fabryczna ART

Nowy Rok z Anną i Totentanzem

Witamy wszyskich serdecznie w 2007 roku !!!
Oczywiście dla wszystkich naszych przyjaciół, osób, z którymi współpracowaliśmy, współpracujemy lub będziemy współpracować, życzenia samych sukcesów i ogólnie wszystkiego dobrego!
A teraz tak po krótce co się działo w ekipie Fabrycznej ART na przełomie 2006 i 2007 roku.

W gruniu zakończyliśmy zdjęcia do projektu pod roboczym tytułem ANNA. Fabryczna realizuje go wspólnie z Maćkiem TSALEM Laskowskim, przyjacielem i współpracownikiem naszej grupy. Mamy skromną nadzieję, że w okolicach końca stycznia – połowy lutego, nasz wspólny projekt ujrzy światło dzienne. A jak już skończymy, na pewno Was o tym poinformujemy.

Poza tym w dniach 5-7 stycznia gościliśmy w Lublinie tarnowską grupę TOTENTANZ. Fabryczna jest odpowiedzialna za realizację ich pierwszego klipu :) Obraz powstaje do utworu „Całkiem sam”, którego próbka dostępna jest na stronie kapeli. Zdjęcia realizowane były w lubelskim superklubie GRAFFITI pod okiem oświetleniowca Grześka Jaszczuka, którego serdecznie tu pozdrawiamy.
Drugą, ale w sumie pierwszą osobą, bez której ten klip nie powstałby w Graffiti, jest Andrzej Wójcik. Menadżejro-właściciejlo Graffiti, który udostępnił nam klub na bardzo promocyjno-koleżeńskich warunkach. Serdecznie dziękujemy za pomocną dłoń wyciągniętą do nas.
Specjalne podziękowania dla aktorów, którzy zechcieli zagrać w fabularnej części naszego teledysku: Sylwii i Kasi oraz Polika z zaprzyjaźnionej kapeli ABREAD.

Kończąc tego newsa linkuję jedyną -> fotkę <- zrobioną przez Tsala podczas przelotnego pobytu na planie zdjęciowym.
To tyle nowych informacji z naszego obozu. Teraz zabieramy się do montażu, nauki do sesji i innych „ciekawych zajęć”.
Stay ACID ;)

Dodaj komentarz

komentarzy