Fabryczna ART

Totentanz – „Całkiem sam”

Po długiej przerwie w końcu nowe materiały na stronie. Tym razem do obejrzenia klip tarnowskiego Totentanz (już teraz określani są mianem największego objawienia na polskiej scenie rockowej). Na jesieni zespół do zobaczenia i posłuchania podczas trasy koncertowej promującej ich debiutancką płytę „Nieból” (m.in. z Riverside i Irą). Dokładne info na stronie kapeli.

Klip został zrealizowany przy wsparciu lubelskiego klubu Graffiti w kwietniu 2007 r. Scenariusz i reżyseria: Krzysiek Witek i Totentanz, zdjęcia: Jarek Blonka, montaż: Fabryczna ART. Specjalne podziękowania dla Sylwii (dziewczynka) i Kasi (podwójna rola kobiety) Żyszkiewicz oraz Pawła Polika Połecia za udział i ogromne poświęcenie przy realizacji klipu. Tak długi okres od realizacji klipu do jego udostępnienia szerokiej widowni związany był z kwestiami marketingowymi ze strony zespołu.

Poza tym na stronie do pobrania i zobaczenia wywiad z zespołem. Zapraszamy do działu projekty. Życzymy szybkich transferów i dobrego odbioru. Do następnego klipu…już niebawem.

Dodaj komentarz

komentarzy